jaką czujesz się kobietą?
jak bardzo lubisz siebie?
co w Tobie jest esencją kobiecości?
jak bardzo lubisz swoje ciało?
to warsztat dla kobiet, który powstał z potrzeby pielęgnowania kobiecości i dzielenia się radością z bycia kobietą

Są to autorskie warsztaty psychologii kobiety i treningu mięśni dna miednicy. Zaproszenie w podróż w głąb własnej kobiecości.

Pracujemy nad kobiecością odczuwaną bezpośrednio w ciele poprzez bodźce i emocje oraz tą odczuwaną w psychice poprzez wyobrażenia, przekonania, opinie i porównania.

Obalamy mity kobiety i jej piękna w kulturze.

Szykujemy instrukcję obsługi naszego ciała, żeby służyło nam funkcjonalnie jak najdłużej

CZYTAJ
o autorkach
czy ten warsztat jest dla ciebie?
Chcesz zadbać o swoją kobiecość fizyczną i psychiczną Czujesz, że we własnej kobiecości tkwi źródło Twojej siły Chcesz pogłębić świadomość swojego ciała Chcesz poprawić jakość swojego SEXU i długo się nim cieszyć Chcesz uelastycznić mięśnie dna miednicy Nie czujesz się dobrze w swoim ciele Chcesz zrobić coś tylko dla siebie Chcesz poczuć siłę swojej własnej kobiecości
Uwalnianie kobiecości da ci:
spojrzysz na siebie i swoje ciało przyjaznym okiem
zadbasz o siebie i swoje ciało
odkryjesz nowemożliwości w ciele
wzrośnie Twoja świadomość ciała
odkryjesz przyjemność płynącą z pełnego, nieskrępowanego ruchu
bardzo prawdopodobne, że będziesz miała lepszy SEKS
program warsztatu
Warsztat składa się z 3 głównych części, których kombinacja pomoże Ci rozwinąć pełnię swojej kobiecości. Pokażemy Ci to co umiemy najlepiej, to co w naszym odczuciu jest ważne i warte zgłębienia.

Etap I
ciało

Część mówiąca o naszym centrum dowodzenia czyli: teoretyczno-praktyczne podstawy treningu dna miednicy. O sile kobiecej miednicy. Jak ćwiczyć, dlaczego warto to robić i jakie będziesz z tego miała korzyści.
Teoria obrazowo, przejrzyście i przyjemnie + cała godzina ćwiczeń Treningu Dna Miednicy i Pilatesu

Etap II
flow

W tej części pracujemy z ciałem w w tańcu. Dajemy się ponieść muzyce i wprowadzić ciała w stan naturalnego, błogiego ruchu. Taniec to typowo kobieca aktywność, która aktywizuje ciało w najbardziej dla nas korzystny sposób. I najczęściej sprawia też wiele przyjemności. Przy muzyce, prawie bez światła, staramy się słuchać naszych ciał i znajdować dla nich najprzyjemniejszy ruch, który ożywia i otwiera. Zwiększamy zakresy ruchu, integrujemy ciało. Falujemy rękoma, kołyszemy biodrami. Przyspieszamy tętno, krew zaczyna szybciej pulsować i można już poczuć życie w ciele aż po koniuszki palców.

Etap III
psyche

Tutaj pozwalamy pracować głowie, myślom, wyobrażeniom i emocjom. Sprawdzamy jak odczuwamy własną kobiecość w ciele, a jak w umyśle. Pracujemy z wizualizacją w stanie głębokiego relaksu. Próbujemy zaprzyjaźnić się z własnym ciałem, bardziej je poczuć, nauczyć się go słuchać, osadzić w nim. Słuchajmy swojego wewnętrznego głosu, przyglądamy się swoim wyobrażeniom o sobie, szukamy emocji w ciele. Odpuszczamy i pozwalamy odejść temu, co niepotrzebne, aby pielęgnować to, co mamy. Szukamy radości z bycia kobietą w pełni swojej kobiecości.

Dzikie zwierzęta i dzika kobieta są gatunkami zagrożonymi. Od wielu już lat kobiety próbują tłumić swoje naturalne instynkty. Uciec i odgrodzić się od istoty swojej kobiecości. Przez długi czas kobiety były źle traktowane, podobnie jak dzikie zwierzęta i dzika przyroda. Zdrowa kobieta jest jak wilczyca: silna, okazała, witalna, życiodajna, broniąca swojego terytorium, zaradna, wierna, mobilna. Jednak im bardziej oddala się od swojej dzikiej natury, tym bardziej traci na wyrazistości. Chudnie, przypomina bardziej widmo czy upiora. A jej dusza tylko czeka, by rozlać się szeroko w delcie rzeki. Kobieta współczesna rozmienia się na drobne. Ze wszystkich sił stara się wypełnić wiele ról. Zatraciła swój instynkt
C.P. Estes, „Biegnąca z wilkami”
Ania Suchińska
Anna Suchińska
Jestem kobietą świadomą i „uwolnioną” ( a przynajmniej wierzę, że tak jest ☺). Zawodowo zajmuję się fizjoterapią i to właśnie moje pacjentki skłoniły moją uwagę w kierunku treningu mięśni dna miednicy. Zetknęłam się z nieciekawymi opiniami na temat miednicy i wszystkiego, co z nią związane! Dodatkowy brak ogólnodostępnej wiedzy w tej tematyce zainspirował mnie do stworzenia projektu.

Początkowo powstawał w mojej głowie powoli, bardzo powoli. Dopiero „druga” Ania nadała mu rozpędu i razem udało nam się stworzyć warsztat dedykowany kobietom. Jesteśmy z tego projektu bardzo dumne i dużo przyjemności przynosi nam taka praca! Dzięki Wam moje życie jest pełne wyzwań i prób sprostania im. Dziękuję Wam zatem już na początku za mój ciągły rozwój.

Prywatnie pasjonuje mnie praca z ciałem i umysłem, wszystkie formy ruchu i terapii, świadomej i po prostu – dobrej. Lubię jeździć na rowerze, spotykać ciekawych ludzi, rozmawiać godzinami. W przyszłości chciałabym więcej podróżować ( być może z nowym projektem ;))Żyj intencjonalnie, a nie z przyzwyczajenia!
Ania Zając
Anna Zając
Z wykształcenia jestem psycholożką i trenerką zorientowaną na ciągły rozwój i odkrywanie pełni własnego potencjału w każdym obszarze życia. Sama nieustannie się rozwijam i doskonalę w tym, co robię. Poszukuję, marzę i realizuję swoje marzenia. Uważam, że najważniejsze w życiu to iść swoją własną ścieżką. Lubię swoje życie. Jestem także aktywną tancerką i instruktorką tańca, który jest moją największą (obok psychologii) pasją i radością oraz źródłem energii życiowej.

Pasjonuje mnie zwłaszcza taniec z obszaru Karaibów, który był dla mnie kluczem do podróży w głąb mojej własnej kobiecości. Prowadząc zajęcia i warsztaty taneczne w wielu miastach Polski i Europy, dzieliłam się moimi doświadczeniami i zauważyłam, jak trudne bywa uruchomienie miednicy i bioder do swobodnego, nieskrępowanego ruchu. Bogate inspiracje karaibskie i obserwacje psychologiczne stały się podwaliną mojej dalszej pracy w zakresie kobiecości.

Podczas warsztatów „Uwolnij kobiecość” zapraszamy do kontaktu z własnym ciałem i umysłem, z własną kobiecością fizyczną i psychiczną. Pomagamy odzyskać radość z bycia kobietą. Zapraszamy Cię serdecznie do tej podróży, gdyż wierzymy, że pozytywny kontakt z własną kobiecością jest podstawą naszej kobiecej siły.
Nasza misja
czyli dlaczego stworzyłyśmy ten warsztat
Warsztat ten powstał z przekonania, że nasze społeczeństwo ujednolica sposób funkcjonowania organizmu męskiego i kobiecego. W związku z tym kobiety starają się funkcjonować w sposób całkiem dla nich nienaturalny. Natomiast dbanie o siebie i rozmowa na temat mięśni dna miednicy jest niepotrzebnie tematem TABU. Poprzez warsztat:

Pracujemy nad wzmocnieniem świadomości ciała

Popularyzujemy wiedzę z zakresu kobiecej anatomii i fizjologii

Uwrażliwiamy ciało na odczuwanie subtelnych bodźców

Uczymy izolowania konkretnych skurczy mięśniowych

Uczymy ćwiczeń wzmacniających mięśnie dna miednicy, które można wykonywać codziennie w domu

Pielęgnujemy i rozpowszechniamy ideę pogłębiania świadomości własnej kobiecości.

Umożliwiamy kobietom kontakt z własną kobiecością we wszystkich jej odcieniach

Tworzymy przestrzeń do zatrzymania się i skupienia na sobie

Umożliwiamy refleksję nad tym, co płynie z nas, a co z kultury, w której żyjemy

Uwalniamy od stereotypów związanych z kobiecością

Kontaktujemy się z własną indywidualną i niepowtarzalną kobiecością

Czy to działa?
czyli anonimowe opinie naszych uczestniczek
Podoba się? To do dzieła!
ZAPISZ SIĘ

* Zapisy dotyczą warsztatów dnia 3-04-2016

Zaczekaj moment